پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:


50 کیلومتر از راه‌های روستایی یزد در قالب طرح ابرار احداث و بهسازی می‌شود.

تاریخ انتشار:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با اشاره به اجرای طرح ابرار گفت: 50 کیلومتر از راه‌های روستایی استان یزد تا پایان امسال در قالب این طرح احداث و بهسازی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، علی علیخانی با اشاره به طرح ابرار که از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طرح ریزی شده است، اظهار داشت: در قالب این طرح کار عملیات اجرایی توسعه راه‌های روستایی با استفاده از توان فنی و تجهیزاتی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سراسر کشور به صورت امانی انجام می شود.

وی بیان کرد: اجرای این طرح به استان یزد نیز ابلاغ و کار اجرا با سرعت خوبی آغاز شد و‌ پیش بینی می شود با برنامه ریزی انجام شده، تا پایان سال بیش از ۵۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان یزد احداث و بهسازی شود.

علیخانی عنوان کرد: راه‌های روستایی نیمه تمام یا ساخته نشده نیز زیر پوشش این طرح قرار گرفته و تکمیل و بهره برداری می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، یادآور شد: این طرح با هدف توسعه راه‌های روستایی و افزایش کیفیت آسفالت راه‌ها در بازه زمانی کوتاه مدت توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور برنامه ریزی شده و برای اجرا به تمامی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر کشور ابلاغ شده است.

وی تصریح کرد: در همین راستا و با ابلاغی که به استان یزد صورت گرفت، ۵۰ کیلومتر از راه‌های روستایی استان یزد طی سال جاری و به صورت امانی با استفاده از توان فنی و تجهیزاتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد ساخته و قابل بهره برداری خواهد شد.مشخصات:
نظرات: *