پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

در سال 97 اتفاق افتاد؛


درخشش معاونت فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد

تاریخ انتشار:

معاون فنی و نظارت بر بهره برداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از درخشش این معاونت در سه شاخص خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، حامد معتمدی اظهار داشت: معاونت فنی و نظارت بر بهره برداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد در سال 97 در سه زمینه بهره برداری از مجتمع ها، کنترل پروژه های عمرانی و هوشمندسازی جاده ها در بین ادارات کل کشور خوش درخشید.

وی عنوان کرد: این معاونت در زمینه کنترل پروژه های عمرانی و مکانیزه کردن فرایند پروژه ها، حائز رتبه دوم کشوری شد که از سوی سازمان مرکزی مورد تجلیل قرار گرفت، البته این مقایسه در شاخص های تهیه برآورد و اسناد، ورود اطلاعات در سامانه کنترل پروژه، ثبت و کنترل مکانیزه دستور کارها و صورتجلسات، تهیه صورت کارکرد و ... می باشد.

معتمدی بیان کرد: این معاونت همچنین در ارزیابی که هر سال توسط مرکز مدیریت راه‌های کشور از  ادارات کل استانی انجام می شود، رتبه چهارم کشور را کسب کرد که این ارزیابی شامل پایش شاخص‌هایی همچون پروژه های تردد شماری، ثبت تخلفات سرعت، توزین در حال حرکت، تلفن 141، ثبت وقایع و حوادث، مدیریت ناوگان امدادی و تابلوهای پیام متغیر بوده است.


حامد معتمدی عنوان کرد: در خصوص تعداد مجتمع های به بهره برداری رسیده در سال ۹۷، استان یزد در مقام سوم کشوری در بین سایر استان ها قرار گرفت و همچنین از نظر رعایت شاخص های مناسب سازی بویژه رعایت استانداردهای مورد نیاز  معلولین، دو مجتمع  استان جزء مجتمع های منتخب کشوری قرار گرفت.

وی افزود: در ارزیابی شاخص های اختصاصی نیز که هر سال توسط سازمان مدیریت و برنامه زیری استان انجام می شود، این معاونت موفق به کسب امتیاز کامل در هر دو شاخص تخصصی هوشمندسازی جاده ها و سرمایه گذاری های مجتمع های خدمات بین راهی در سال 97 شد.
مشخصات:
نظرات: *