پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​ایثارگران و فرزندان شهدای راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد تجلیل شدند.

تاریخ انتشار:

در مراسمی با حضور مشاور ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و نماینده ایثارگران، از ایثارگران شاغل و فرزندان شهدای راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، معاون فنی، نظارت و بهره برداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد در مراسم تقدیر از فرزندان شهدا و ایثارگران راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای این سازمان را گرامی داشت و گفت: اگر کشور ما 40 سال است که با اقتدار به پیش می رود به خاطر ایثارگری های افرادی است که در هشت سال دفاع مقدس جان خود را نثار این مرز و بوم کردند.

رحیمیان، مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: تجلیل و تکریم همکاران ایثارگر به صورت دوره ای در کل ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار می شود.

وی افزود: تلاش ما این است که در این جلسات دوره ای، مسائل و مشکلات ایثارگران و خانواده معظم شهدا را بشنویم و مشکلات آنها را از طریق پیگیری در سازمان مرکزی حل و فصل کنیم.

گفتنی است؛ در این دیدار جمعی از ایثارگران شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.مشخصات:
نظرات: *