پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:


2 پروژه مرمت و بهسازی راه‌ها در محور ابرکوه یزد و مهریز به مرحله اجرا درآمد

تاریخ انتشار:

​معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان یزد از اجرای دو پروژه مرمت و بهسازی راه‌ها در محورهای ابرکوه - یزد و مهریز - مروست خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، محمد رستگاری اظهار داشت: یکی از این پروژه ها، درزگیری و لکه گیری محور ابرکوه ـ یزد است که عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی عنوان کرد: قرارداد این پروژه به مبلغ ۳۵ میلیارد ریال با هدف نگهداری و حفظ روسازی آسفالت موجود و لکه گیری‌های موضعی منعقد شده است.

رستگاری تاکید کرد: در صورت تامین اعتبارات پیش بینی شده، تا پایان سال جاری وضعیت رویه محور ابرکوه ـ یزد، محدوده سعید آباد به سمت یزد به صورت کامل پایش و تمام نواقص و خرابی‌های موجود در آن ترمیم و بهسازی خواهد شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان یزد ادامه داد: پروژه دیگر، عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور مهریز ـ مروست، محدوده تقاطع باغ دهوک است.

رستگاری با اشاره به آغاز اجرای این پروژه بیان کرد: این پروژه با قراردادی به مبلغ ۷۰ میلیارد ریال اجرا می شود و شامل بهسازی و روکش آسفالت حدود پنج کیلومتر از محور مهریز ـ مروست به همراه ساماندهی تقاطع باغ دهوک خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: با تخصیص اعتبارات پیش بینی شده برای این طرح، تا پایان سال جاری تکمیل و سال آینده آماده بهره‌ برداری خواهد بود.مشخصات:
نظرات: *