پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون راهداری سابق اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:


در کارم کم کاری نکردم و رتبه دوم کشور در کاهش حوادث جاده ای نتیجه این تلاش هاست

تاریخ انتشار:

​معاون سابق راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، گفت: بالاخره وقت آن رسید که از جایگاه معاونت راهداری خداحافظی کنم و اگر در مدت فعالیتم، کم و کاستی بوده به بزرگواری خودتان ببخشید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، جواد ذاکر در مراسم تکریم و معارفه معاون راهداری این اداره کل، با اشاره به نکاتی که مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مطرح کرد، تصریح کرد: امیدوارم با حضور مدیر جدید و تغییر در کیفیت و کمیت کارها، این کاستی ها برطرف شود.

ذاکر تأکید کرد: به هر حال 10سال یا بیشتر در خدمت دوستان بودیم و می تواند به خاطر کار، مسائلی پیش آمده باشد که امیدوارم مرا ببخشید، گرچه در این مدت طوری عمل کردم که نتوانند خرده بگیرند که در کار کم گذاشته ام.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه در سال 97 و ابتدای سال 98، کاهش حوادث جاده ای را شاهد بودیم به گونه ای که در سال 97 با وجود افزایش حوادث در سال قبل، رتبه دوم کاهش حوادث در کشور را داشتیم، ضمن آنکه حدود 140 میلیارد تومان در سطح شهرستان ها با همکاری دستگاه ها و استانداری مناقصه برگزار کردیم.

معاون سابق راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با تقدیر از همراهی همه همکاران یادآور شد: همه می دانیم روزی باید برویم و مطمئنا آنچه خواهد ماند، خوبی و معرفت است که پشتوانه هر فردی در دوران فعالیت می شود

ذاکر با تأکید بر اینکه در این مدت تلاش کردم در کارم کم کاری نکنم و از خدمت در کنار همکارانم لذت بردم، اظهار داشت: مهندس رستگاری هم از مجموعه خودمان است که با پشتوانه جوانی و همکاری پرسنل اداره کل می تواند موفق باشد، ضمن اینکه کار در این مجموعه دلی است و با همدلی کارها پیش خواهد رفت.

وی در عین حال گفت: کار این مجموعه به دلیل آنکه با جان مردم مرتبط است خیلی مهم است و کمترین غفلت در راه ها، به مردم آسیب خواهد رساند.

وی خاطرنشان کرد: همانطور که مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اعلام کرد، سال 98 با توجه به مشکلاتی که در سطح کشور داریم، یک سری برنامه های خاص برای استان ها تنظیم شده که باید انجام شود و امیدواریم با همدلی هرچه بیشتر همکاران، کارها به بهترین نحو ممکن به پیش برود.مشخصات:
نظرات: *