پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

فرماندهی پلیس راه استان یزد:


ذکر خیر مهندس ذاکر همواره در میان پرسنل پلیس راه یزد وجود دارد

تاریخ انتشار:

​فرمانده پلیس راه استان یزد با تقدیر از فعالیت 10 ساله معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: ذکر خیر مهندس ذاکر در میان فرماندهان و پرسنل پلیس راه استان وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، سرهنگ مسعود  قانعی در مراسم تودیع و معارفه معاون راهداری این اداره کل با تقدیر از زحمات مهندس ذاکر معاون سابق راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، گفت: هر وقت از ساعات شبانه روز با وی تماس گرفتیم پاسخگو بوده و همواره کمک و همراه پلیس راه بوده است.

وی افزود: در طرح های تابستانی، زمستانی، نوروزی و راه بندان های وسط جاده ها همیشه کمک یار ما بوده و همواره با فرماندهان پاسگاه های پلیس راه استان یزد، همکاری نزدیک داشته است.

فرمانده پلیس راه یزد با بیان اینکه ذکر خیر مهندس ذاکر در میان فرماندهان و پرسنل پلیس راه استان وجود دارد، اضافه کرد: به همین دلیل از طرف تمامی پرسنل از 10 سال خدمات ایشان در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، تقدیر و تشکر می کنم.

سرهنگ قانعی تصریح کرد: مهندس ذاکر در پاسخگویی به مشکلات و رفع آنها و حل نواقص جاده ای و ایجاد پایگاه های پلیس در جاده های استان نقش بسیار موثری داشته و با دلسوزی هایی که داشتند همواره کمک پلیس راه بوده اند.

وی ادامه داد: انشالله هر جا هستند موفق و موید و سربلند باشند و سلامتی ایشان را از درگاه خداوند تقاضا داریم، گرچه پرسنل پلیس راه استان همانند گذشته در خدمت مردم و پرسنل راهداری خواهند بود.مشخصات:
نظرات: *