پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد خبر داد:


نيروهاي راهداري و پليس راه يزد در آماده‌باش کامل براي اجراي طرح تابستانه

تاریخ انتشار:

​مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد از آماده باش نيروهاي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان و پليس راه يزد براي اجراي طرح تابستانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد، علي عليخاني در حاشيه نشست مشترك فی مابين اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان با فرمانده هان پليس راه استان اظهار داشت: سفرهاي تابستاني از مدتي پيش آغاز شده و بعد از كنكور نيز تعداد سفرها افزايش مي‌يابد، بر اين اساس طرح تابستاني به منظور خدمات رساني به مسافران آغاز شده است.

وي بيان كرد: در اين نشست مقرر شد، گشت‌ هاي مشترك راهداري و پليس راه افزايش پيدا كند و خدمات رساني به نحوي باشد، كه بستري امن و مناسب براي سفرهاي تابستاني مردم و مسافران فراهم گردد.

عليخاني با اشاره به اينكه كنترل سرعت در محورهاي مواصلاتي در این طرح، با جديت بيشتري انجام مي‌شود، افزود: علاوه بر اين قبيل اقدامات، اموري نظير لكه‌گيري محورها، شست‌ و شوي علائم و تابلوها، كنترل‌هاي فني و ... توسط ادارات راهداري شهرستان‌ها انجام مي‌‌شود.

وي عنوان كرد: مديران فني شركت‌هاي حمل و نقل بار و مسافر نيز نسبت به كنترل بار و مسافر اقدام كنند تا با همكاري يكديگر، كاهش حداكثري تلفات جاده اي و تصادفات جاده اي را شاهد باشيم و سفرهاي تابستاني خوبي براي مردم اتفاق بيفتد.

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد خاطرنشان كرد: بازديدهاي ميداني نيز توسط فرماندهان پاسگاه‌ها و رؤساي ادارات راهداري انجام مي‌شود تا اگر نواقصي در محورها وجود دارد، رفع شود.مشخصات:
نظرات: *