پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد:


عمليات بهسازي 5 كيلومتر از مهم‌ترين محورهاي ييلاقي تفت آغاز شد

تاریخ انتشار:

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد از آغاز عملیات اجرایی بهسازی و روکش آسفالت پنج کیلومتر از محور تفت ده بالا به عنوان يكي از مهم‌ ترين محورهاي ييلاقي شهرستان تفت در ماه جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد، علي عليخاني اظهار داشت: اين محور با هدف تکمیل بهسازی بخشی دیگر از محور تفت ده بالا و بر اساس اعتبارات ابلاغی سال ۹۷ و پس از انجام تشریفات قانونی برگزاری مناقصه، زير پوشش عمليات راه‌سازي قرار گرفته است.

وي عنوان كرد: بهسازي اين محور با مبلغي بیش از ۲۵۰۰۰ میلیون ریال طي قرارداد با پیمانکار واجد شرایط اجرايي مي‌شود و عمليات اجرايي نيز از دي‌ماه آغاز شده است.

عليخاني خاطرنشان كرد: بر اساس این قرارداد، عملیات اجرایی حدود پنج کیلومتر از محور مذکور در محدوده بام تفت تکمیل و محدوده مذکور به صورت دو بانده قابل بهره برداری خواهد شد.

وي افزود: بر اساس سیاستگذاری و برنامه ریزی انجام شده در حوزه معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، پیش بینی می شود عملیات اجرایی پروژه تا بهار سال ۱۳۹۸ به اتمام برسد.

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد يادآور شد: بر اين اساس اين جاده از ابتدای تابستان ۱۳۹۸ در محدوده‌اي پنج کیلومتری به صورت دو بانده قابل بهره برداری خواهد بود.مشخصات:
نظرات: *