پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

همزمان با آغاز طرح زمستانه


راهدار بازنشسته صعب‌العبورترين جاده زمستاني يزد تقدير شد

تاریخ انتشار:

معاون راهداري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد گفت: همزمان با آغاز طرح زمستانه، راهدار بازنشسته صعب‌العبورترين جاده زمستاني استان يزد تقدير شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد، جواد ذاكر اظهار داشت: «محمدرضا ماندگاري» راننده گريدر و راهدار بازنشسته اداره كل راهداري است كه سال‌ها مسئوليت بازگشايي گردنه سخويد به عنوان يكي از صعب‌العبورترين مسيرهاي استان در زمستان‌ها و هنگام بارش برف را بر عهده داشته است.

وي افزود: اين راننده اداره راهداري علاوه بر فعاليت در گردنه سخويد، مسئوليت بازگشايي راه‌هاي مواصلاتي محدوده اين گردنه و برخي جاده‌هاي شهرستان تفت را بر عهده داشته است.

ذاكر خاطرنشان كرد: به پاس قدرداني از سال‌ها تلاش اين راهدار بازنشسته، همزمان با روز راهدار و آغاز طرح زمستاني راهداري به همراه رئيس و مسئولان اداره راهداري و نگهداري ابنيه تفت با اين راهدار ديدار و از وي تقدير شد.

وي يادآور شد: اقدامات انجام شده توسط اين راهدار بازنشسته به ويژه در فصل زمستان و کمک به هموطنان، ستودني است و اميدواريم به پاس خدمات انجام شده، سال‌ها در سلامت و آسايش زندگي خود را سپري كند.مشخصات:
نظرات: *