پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:


مردم منتظر تحولات گسترده در حوزه های راهداری و جاده ای استان یزد باشند

تاریخ انتشار:

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، گفت: ضمن ارج نهادن به تلاش های سال های گذشته، می خواهیم در سال 1398 تحولات و تغییراتی را در بخش های مختلف بویژه راهداری شاهد باشیم و مردم آن را احساس کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، علی علیخانی روز دوشنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاون راهداری این اداره کل اظهار داشت: بنابر مشیت الهی و سیستم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در دستور کار ریاست سازمان و هیأت عامل سازمان و مدیران ستادی و استانی در تغییرات، امروز قرار شده در خدمت شما تجلیلی از خدمات چند ساله مهندس ذاکر داشته باشیم.

وی افزود: مهندس ذاکر سال های طولانی در حوزه راهداری که به عنوان یکی از بخش های پرمشغله و سخت در حوزه وزارت راه و شهرسازی است، پشت سر گذاشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، ادامه داد: ایشان در شرایط مختلف زمستان و تابستان و حتی قبل از ادغام، در وزارت راه و ترابری و در وزارت راه و شهرسازی و در ادامه در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، خدمات و تلاش های زیادی داشته است.

علیخانی تصریح کرد: در طول 10 سال فعالیت، مهندس ذاکر خدمات ارزشمندی را به مردم شریف یزد و هموطنان ارائه کرده است و امروز با تشکیل این جلسه، می خواهیم از این خدمات تجلیل کنیم و امیدوار به ادامه فعالیت ایشان در سنگری دیگری باشیم.

وی با اشاره به معرفی محمد رستگاری جهت تصدی سمت معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، گفت: وی از بدنه کارشناسی وزارت راه و شهرسازی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، ادامه داد: مهندس رستگاری یکی از مدیران پرتوان، متخصص و باانگیزه و از همه مهمتر دارای بنیه جوانی است که امیدواریم وی هم در کارش موفق باشد.

علیخانی با اشاره به نکاتی برای دقت بیشتر در ادامه کار معاونت جدید راهداری این اداره کل، اظهار داشت: کارکنان حوزه راهداری و روسای شهرستان ها در بحث روکش های آسفالت، لکه گیری و درزگیری، جدیت بیشتری داشته باشند.

وی با تأکید بر لزوم شناسایی بهتر نقاط پرحادثه و مقاطع حادثه خیز خاطرنشان کرد: ضمن ارج به تلاش های سالهای گذشته ، می خواهیم در سال 1398 تحولات و تغییراتی را شاهد باشیم و مردم آن را احساس کنند.

وی اضافه کرد: در بحث ایمنی و حریم مشکلاتی زیادی را بویژه در گاردهای آسیب دیده و تابلوهای آسیب دیده، شست و شوی تابلوها، حفاظ های میانی و کناری و نابسامانی در بحث حفاظ ها و برخوردهای صورت گرفته  داریم که امیدواریم امسال ساماندهی شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، گفت: با توجه به اینکه حوزه راه روستایی قرار است به زودی با جدایی از راه و شهرسازی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ملحق شود، قرار بود هر اداره شهرستانی یک اکیپ امانی تشکیل و لیست ارائه کند.

علیخانی با بیان اینکه ما هم اکنون لیستی به ازای هر شهرستان به تهران ارائه کرده ایم، افزود: در استان، هنوز اسامی و ماشین آلات را دریافت نکرده ایم و درخواست داریم این اکیپ ها تشکیل و ضمن توجیه همکاران، تا آخر هفته این لیست تکمیل و ارائه گردد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز کارهایی در حال انجام است ، تصریح کرد: با این وجود، اسم این کارها در قالب اکیپ امانی نیست به همین دلیل باید ساماندهی لازم با مسئول و نیروها، جایگزین نیروها و ماشین آلات مشخص، تشکیل و ثبت آماری ارائه شود.


مشخصات:
نظرات: *