پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیجلسه هم اندیشی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد و اساتید دانشگاه برگزار شد/دوره های تخصصی کوتاه مدت ویژه همکاران راهداری برگزار می شود

تاریخ انتشار:

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، گفت: جلسه هم اندیشی صمیمی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد و اساتید مرکز پژوهشی تخصصی دانشگاه و دانشجویان دوره دکترای این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، علی علیخانی با اعلام این خبر افزود: مباحث مهمی در این جلسه درباره راهداری و حمل و نقل جاده ای و موارد فنی این اداره کل مطرح شد.

وی اضافه کرد: قرار شد این جلسات به صورت مستمر ادامه یابد و از ظرفیت بالا و ارزشمندی که دانشگاه یزد در حوزه های تخصصی راهداری و حمل و نقل جاده ای دارد، استفاده لازم را ببریم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، تصریح کرد: استارت کار، برگزاری دوره های تخصصی کوتاه مدت برای همکاران حوزه راهداری و حمل و نقل خواهد بود و پس از جمع بندی های لازم و برگزاری کارگاه های تخصصی، وارد چند پژوهش تخصصی خواهیم شد.

علیخانی اظهار امیدواری کرد تا این پژوهش ها در حوزه های اقتصادی راهداری و حمل و نقل جاده ای، کاهش هزینه ها و ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی و تسریع در روند اجرای پروژه ها بخصوص هوشمند سازی حوزه های راهداری و حمل و نقل، تأثیر مستقیم داشته باشد.

وی گفت: در این خصوص تفاهم نامه ای میان اداره کل راهداری و حمل و جاده ای استان با دانشگاه یزد بسته خواهد شد تا در آینده شاهد تأثیرات مثبت این بخش نیز، باشیم.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در راستای استفاده از مباحث علمی، تخصصی، تجربی و بخش های مختلف از جمله مراکز علمی، جلسات متعددی را در بخش های مختلف استان به صورت منظم  در دستور کار دارد​.مشخصات:
نظرات: *